Dnes mám bohužel špatnou zprávu, vlastní vinou jsem přišel o mladou samičku creamsicle stripe. Při stěhování jeli pro nedostatek přepravek spolu 1,5 roční sameček Abott Okeette a samička CS, nenapadlo by mne že stačí chvíle navíc během transportu ke spáření. Bohužel se tak stalo a já včera po příchodu z práce našel samičku mrtvou, v kladišti měla 3 vejce, 8 v sobě. Ty jsem z ní ještě vytáhl, ovšem nevypadají nejlíp, uvidím zda z nich něco bude. Moc mne vše mrzí, ale nyní již nic nenadělám, mohu se jen poučit z chyby a nikdy ji už neopakovat, a sdělit ji i vám, aby jste se podobné události vyhli a nepodcenily partnerské touhy u mladých zvířat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>