Kontakt

Jméno mé jest David Kráčmar a bydlím v Olomouci na ulici Trnkova 33. Telefon na mne: 603 336 509 (prosím volejte, pokud se nedovoláte pošlete mi sms o co se jedná, zavolám nazpět, děkuji).

E-mail: kracmard@seznam.cz , kontroluji jej denně, takže klidně pište zde. Jen prosím udržujte alespoň základní pravidla slušné komunikace. Chodí mi zprávy jako: ,,Nechcete užovku?“ (nikdy jsem inzerát na poptávku po jakékoli užovce nedával, byla to reakce na moji nabídku mláďat), či ,,kolik stojí?dovezete ji????“ (často zároveň nabízím více zvířat, netuším o které se jednalo, a kam jako jsem ji měl dovést?!). Zkrátka, je dobré začít zdvořilostní frází jako např.:Dobrý den, pokračovat tím co máte na srdci a nestydět se napsat o co se jedná a věci s tím související. Nakonec je určitě vhodné se podepsat, a fráze jako Děkuji apod. také není k zahození. Neberte to prosím jako nějaké poučování či buzeraci, ale někdy nad zprávami opravdu žasnu, zvláště pokud mi ji napíše dospělý gramotný člověk.            Děkuji a zdravím :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>